Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Ariston Kombi Bakım Servisleri

Ariston kombiler Alman teknolojisi ile üretilen uzun ömürlü cihazlardır. Ariston kombi bakımı işleri Ariston kombi servislerine yaptırılırsa Ariston kombinizi uzun süre sorunsuzca kullanabilirsiniz. Bunun nedeni Ariston kombi servislerin kombi bakımını üstün körü değil ayrıntılı olarak yapacak olmalarıdır. Üstelik Ariston kombi teknisyenleri Ariston kombiler üzerine uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Bu sayede en ince ayrıntısına kadar kombinizin bakım işini yapabilecek ehliyettedirler. Etkili ve gerçek Ariston kombi bakım için uzman Ariston kombi servisleri tercih edin. İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. numarları hatlarımızdan bizlere ulaşınız.

Neden Kombi Bakımı?

Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Kombiler gaz, su ve elektrik kombinasyonu ile çalışırlar. Yani çalışma sırasında bu üç etkeni de kullanırlar. Bakımı yapılmayan kombiler de zamanla çeşitli sorunlar oluşabilir. Filtrelerde tıkanma meydana gelebilir. Genleşme tankı gibi kombi parçalarında sorunlar oluşabilir.Gaz Kaçaklarının önüne geçilebilir.Ve en önemlisi ileride arıza yapma olasılıkları tespit edilerek kombinizin katalog değerleri uzatılabilinir. Ariston kombi bakımı sorunsuz kombi kullanımı için kesinlikle yaptırılmalıdır.Konuyla Alakalı daha Detaylı Bilgi için Servis Yetkililerinin Röportaj Sayfalarına bakınız

Ariston Kombi Bakımı Tasarruf Demektir

Ariston kombi bakımı sırasında kombi filtreleri de temizlenir. Bu sayede gaz ve elektrik tüketimi en az da tutulur. Tıkanan filtreler kombinin daha fazla yakıt ve elektrik tüketerek ısı konforu sağlayabilmesine neden olur. Ariston kombi bakımı ile gerekli kombi temizliği sağlanır, gaz ve elektrik tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlanır.

Ariston Kombi Bakımı Parasını Fazlası ile Çıkarır

Ariston kombi bakımı  ve tesisat bakımı firmamız tarafından yapılır. Kombi bakım ücreti servis ücreti de dâhil 80 TL olup tüm İstanbul Ariston kombi servislerinde bu ücret uygulanır. Ariston kombi bakımı ile kombiniz %30’a varan elektrik ve gaz tasarrufu sağlar. Böylece Ariston kombi bakımı kısa sürede bakım masrafını çıkarır.

Bakım ile Fatura Miktarınızı Düşürün

Ariston kombi bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Teknisyenlerimiz bütün Ariston kombi modelleri için gerekli bakım ve onarım eğitimlerini almışlardır. Bakım talimatlarını izleyerek kombi bakımınızı en iyi şekilde yaparlar. Kombinizin bakım işinin doğru şekilde yapıldığından emin olmak için Ariston kombi servisleri tercih edin.

Senede En Az Bir Kez Ariston Kombi Bakımı Yaptırın !

Ariston kombi servisi teknisyenleri kombinizin bakımını ayrıntılı olarak yaparak her hangi bir sorun olmadığından emin olurlar. Bu sorun ya da oluşması muhtemel bir sorun görürlerse hemen önlem alırlar. Ariston kombi bakımı kombi temizliğini de tam olarak sağlar. Böylece kombinizde arıza oluşumunun önüne geçilir.Bakım yaptırarak kombinizin uzun süre sorunsuz hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Ariston kombi bakımı senede en az bir kez Ariston servisleri aracılığı ile yaptırılmalıdır. Kombi bakım işlemini yoğun kullanımı olacağı kış aylarından önce yaptırarak kışı rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Kombi kullanımı çok yoğunsa Ariston kombi bakımı senede iki kez Yıllık Periyodik Ariston kombi bakımı yaptırılabilir. Ariston kombi bakım bakımı masrafını kısa sürede çıkaracaktır.

Powered by themekiller.com