Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Zeytinburnu Ariston Kombi Servisi İletişim

Zeytinburnu Ariston, İstanbul ‘ un en önde gelen kombi servis firmalarından biridir. Kombi teknolojisinin gelişiminde bu firmanın mühendislerinin etkisi büyüktür. Dünya çapında büyük bir Alman firması olan Ariston kombi alanında oldukça ön plandadır. Ariston kombiler en kaliteli ve enerji verimliliği en yüksek kombiler arasındadır. Yüksek enerji verimliliği esasına dayanarak çalışan yoğuşmalı kombiler, enerji verimliliği sayesinde kısa sürede kendini amorti eder. Ariston kombiler en az enerji ile en çok ısı prensibine dayalı olarak çalışır. Ariston kombiler dünya çapında iş pazarlaması yapılan ülkelerdeki zengin Ariston servis ağı ile de rakiplerinden ayrılmaktadır. Ülkemizde de durum böyledir. Ariston firması,Zeytinburnu Ariston Kombi Servisi gibi servisler aracılığı ile müşterisine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

İletişim İçin; 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Ariston Servis İle İlkesi Servis

Bir Alman firması olan Ariston, ısıtma sistemleri açısından Avrupa’nın ve Dünya’nın en önde gelen firmalarındandır. Gelişen kombi teknolojisinde her zaman önemli bir payı olmuştur. Ariston kombiler çevre ile uyumlu yüksek enerji verimliliğini esas alan kombi sistemleridir. Geniş kombi ürünleri ile her türlü ısı konforu sorununa etkili çözümler üretmektedir. Ariston kombiler, kullanıcı ihtiyaçlarına maksimum seviyede karşılık verecek seviyededir.Zeytinburnu Ariston Kombi Servis de bu prensiple çalışmaktadır. Müşterinin tüm isteklerine anında cevap verilir.

zeytinburnu ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Kaliteli Ariston  Servis Hizmetleri

Ariston servisler eğitimleri ve teknik donanımları en iyi şekilde sağlanmış servislerdir. Ürünün montajından, sonraki bakım ve onarım işlerine kadar her şey titiz bir şekilde yapılır.Zeytinburnu Ariston Kombi Servisleri de bu anlayışla çalışır. Müşteri ihtiyaçlarına anında cevap vererek müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlar. Servisimiz Ariston’un genel servis standartları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Ariston Kombi Bakımı

Zeytinburnu Ariston Kombi Bakım alanında firma yüksek standartlarını takip eder. Ariston yönetmelikler ve eğitimleri çerçevesinde lazım gelen bakım ve temizleme işlemleri profesyonel ellerce yapılır. Kombi bakımının senede iki kez yapılması önerilir. Kombi bakım için en iyi zamanlar yoğun kullanımın olduğu zamanın öncesi ve sonrasıdır. Yani kış aylarından öncesi ve sonrası kombi bakımınızı yaptırmanız için en iyi zamanlardır. Diğer zamanlarda da kombi bakımı yaptırmayı tercih edebilirsiniz.Zeytinburnu Ariston Kombi Bakım Ücreti 80 TL dir. Her türlü bakım işlemini en ince detayına kadar yapacaktır.

zeytinburnu ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Zeytinburnu Ariston Kombi Tamiri

Ariston Kombi  Zeytinburnu Servisi, kombi tamiri işini yüksek standartlar ve kalite anlayışı içinde yapar. Ariston kombi servisleri tarafından yapılan tamir işlemleri garanti kapsamındadır. Tamir işlemi gören kombi parçası bir sene boyuncaZeytinburnu Ariston Kombi Servisleri tarafından garanti altına alınır. Bu süre zarfı içinde tekrar sorun çıkarsa tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Ariston kombi servis hizmetleri garantili ve kaliteli hizmet sunar.

Zeytinburnu Ariston Servis Ücreti

Dünya çapında bir firma olan Ariston, her tür modeli için ihtiyaç duyulan yedek parçayı sağlar.Zeytinburnu Ariston Servisi tamir işlerinde, tamiratı gerçekleştirilemeyen parçaları orijinal yedek parçalar ile değiştirir. Bu parçalar bir yıl boyunca Ariston’un garantisi altındadır. Orijinal yedek parçalar sayesinde kombinizin tekrar problem çıkarması önlenir. Ayrıca ek problemlerin de önüne geçilir.

Zeytinburnu Ariston Servis ücreti oldukça makul bir düzeydedir. 2016-2017 Servis ücreti sadece 50 TL’dir. Bu kadar cüzi bir miktar karşılığı Zeytinburnu Ariston Kombi Servis hizmeti sağlayabilirsiniz.

Powered by themekiller.com