Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Şişli Ariston Kombi Servisi İletişim

Şişli Ariston tarafından sağlanan kombiler, ortamın ısı konforunu sağlamada %40 tasarruf sağlayan cihazlardır. Kombi aracılığı ile ısıtılan su kombi tesisatında dolanır ve ortamın ısı konforu sağlanır. Doğalgazla çalışan kombiler, son yıllarda ülkemizdeki doğal gaz ağının büyümesi ile oldukça yaygınlaşmıştır. Bu yaygınlaşmaya paralel olarak, birçok kombi firması da ülkemizdeki işlerini arttırmıştır. Ülkemizde iş yapan en büyük kombi firmalarından biri de dünya çapında bir firma olan Ariston’tur. Isıtma sistemleri ile ilgili yüzyıllara dayanan bir geçmişi olan firma, kombi alanında dünyanın önde gelen firmalarındandır. Ariston bir Alman firmasıdır. Sağlam ve ileri Alman teknolojisini kombi sistemlerinde kullanarak rakiplerinin önüne geçer. Bir diğer artı yönü de yaygın servis hizmetleridir. Ülkemizin hemen her bölgesinde Ariston kombi servisi bulunmaktadır.Şişli Ariston Kombi Servisi de bunlardan biridir. Ariston kombiler ülke çapına yayılmış servisleri ile satış sonrası hizmette de iddialı bir firmadır.İletişim için  0850 840 9 212yada 0850 840 9 212 numaraları hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ariston Kombiler İleri Teknoloji Ürünüdür

Kombi almayı istiyorsanız mutlaka Ariston kombiler hakkında araştırma yapmalısınız.Şişli Ariston Kombi Servisleri ni arayarak, Ariston kombiler hakkında bilgi alabilirisiniz. Ariston Kombiler ileri Alman makine teknolojisi ile geliştirilir ve üretilir. Ariston kombi edinmek, sorunsuz ısı konforu sağlamanın en sağlam yoludur. Bakımları zamanında ve düzenli oalrak yapılan Ariston kombiler çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verir.

Ariston kombiler, kombi markaları içinde en önde gelenlerdendir. Yüksek performans ilkesi ile çalışır. Az enerji kullanımı, maksimum ısı konforu prensibi bulunur. Ariston kombi servisleri de bu yüksek standartlara göre kendilerini dizayn etmişlerdir.Şişli Ariston Kombi Servis satış sonrası ve satış öncesi hizmette mükemmelleşmeyi hedeflemektedir.

şişli ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Yinelenen Ariston Personel Eğitimler

Ariston firması servis personelinin eğitimine büyük önem vermektedir. Bu sayede servis elemanlarının gelişen teknolojiyi ve yeni teknikleri öğrenmesini sağlar. Ariston kombi Şişli servisi elemanları da periyodik olarak düzenlenen bu eğitimlerin katılımcılarıdır. Bu eğitimler sayesinde servis çalışanları sürekli gelişen kombi teknolojisini takip etmekte ve müşteri isteklerine anında cevap verebilmektedir.

Şişli Ariston Kombi Bakımı  Ve Ücreti

Şişli ilçesinde yaşayan Ariston kombi kullanıcıları,Şişli Ariston Kombi Bakımı hizmetlerini tercih etmelidir. Ariston kombiler ile ilgili en ayrıntılı bilgi ve teknik ekipmanlar Ariston servisi elemanlarında vardır.Şişli Ariston Kombi Bakım Ücreti 80 TL gibi oldukça makul bir rakamdır.Servisler aracılığı ile bakım işlerinizi yaptırarak ileride çıkabilecek sorunların önüne geçersiniz. Şişli Ariston Kombi Servisi her türlü bakım işinde yardımcınızdır.

şişli ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Şişli Ariston Kombi Tamiri

Ariston kombinizi Şişli Ariston Servisi aracılığı ile garantili olarak tamir ettirebilirsiniz. Servisimizce yapılan tamiratlar 1 yıl sürelik garantiyi kapsar. Tamir edilen Ariston kombi parçası 1 sene boyunca servisimizin garantisi altında olacaktır. Eğitimlerini en iyi şekilde alan, tecrübeli personelimiz cihazınızı gerektiği şekilde tamir ederek ilerde bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçecektir.

Şişli Ariston Yedek Parça

Kombinin bazı parçaları tamir edilemeyecek derecede hasar görmüş olabilir. Bu durumda hasar gören parça değiştirilmelidir. Kalitesiz, menşei belirli olamayan yan sanayi ürürler kullanmak pek iyi sonuç vermeyecektir. Bu ürünler kısa sürede bozularak sizi eskisinden daha fena bir durumun içinde bırakacaktır. Kombinizin sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız Şişli Ariston Kombi Servisi hizmetlerini kullanın.Şişli Ariston Kombi Servis,bozulan ve tamiri mümkün olmayan parçayı orijinal yedek parça ile değiştirir. Değiştirilen parça 1 yıl boyunca garantimiz altında olacaktır.

Powered by themekiller.com