Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bayrampaşa Ariston Kombi Servisi İletişim

Kombi, özellikle doğal gaz kullanılan şehirlerimizde en çok kullanılan ısınma araçlarından biridir. Son teknoloji yoğuşmalı kombilerin hayatımıza girmesi ile enerji verimliliği de üst noktaya çıkmıştır. Kombi hem doğalgaz kullanması itibari ile oldukça çevreci hem de son teknoloji ile oldukça ekonomiktir. Gerekli bakımları ve temizliği düzenli olarak yapılan bir kombi uzun yıllar sorunsuzca hizmet sunabilir. Ariston kombi gibi üst düzey kombi markalarında bu süre çok daha fazladır. Evinize ya da işyerinize uygun kombiler seçerek ısınma konforunuzu sağlayabilirsiniz. Ariston Kombi Servisleri kombi ile alakalı her sorunuza cevap verebilecek yeterlilikte personelleri barındırır.Bayrampaşa Ariston Kombi Servisi iletişim 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Kombide Güven İçin; Ariston

Ariston kombi teknolojisine yön veren firmalardan biridir. Isırtma sistemleri alanına 1825 yılında soba imalatı ile giren bu Alman şirketi, kombi alanında da en önde gelen şirketlerdendir. Günümüzde uygulanan kombi teknolojilerinin birçoğu ilk defa Ariston kombilerde uygulanmaya başlanmıştır. Ariston ısıtma alnındaki 200 yıla yakın tecrübesi ile bu alandaki en güven duyulan firmaların başında gelir. Üstün Alman teknolojisi ile dizayn edilen ve üretilen bir Ariston kombi edinmek, ısı konforunuzu güven içinde sağlar. Ariston İstanbul ve Türkiye çapındaki yaygın servis ağı ile de ön plana çıkmaktadır. İstanbul geneline yayılmış Bayrampaşa Ariston ile kullanıcılarına satış öncesi ve satış sonrası hizmeti en iyi şekilde sunar.

bayrampaşa ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Eğitimli Personel

Ariston firması servis elemanlarını periyodik olarak eğitime tabi tutmaltadır. Bu sayede servislerinin gelişen teknolojilere uyum içinde hizmet vermesini sağlar. Ariston servis elemanları aldıkları eğitimler ve tecrübeleri sayesinde kullanıcıların güncel olarak değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecekleri kapasitededir. Bayrampaşa Ariston Kombi Servis elemanları da bu anlayış ve yetenektedir. Ariston’un periyodik olarak düzenlenen eğitimlerine katılarak sektördeki gelişmleri yakından takip ederler.Bayrampaşa Ariston Servisi elemanları kombi bakım ve kombi tamirat işlerinizi en iyi şekilde yapabilecek yetenektedir.

Garantili Hizmet Anlayışı

Bayrampaşa Ariston Kombi Servisleri, garantili ve orijinal yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Kombinizde gerçekleşen bozulmalar ve kırıklar tamir edilir. Tamir edilmesi mümkün olmayan parçalar orijinal ve garantili yedek parçalarla değiştirilir. Bu sayede kombinizle uyumlu kısa süre sonra sorun çıkarmayacak yedek parçalarla kombiniz tamir edilir. Orijinal parça harici parça kullanmak kısa süre için idare etse de az bir zaman sonra sorun çıkaracaktır. Kombinizin eskiden olduğundan daha kötü durumlara düşmesini istemiyorsanız orijinal yedek parça seçeneklerini değerlendirin.Ariston Kombi Bayrampaşa Servisi garantili, orijinal yedek parça ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca kombinizin tamir edilen parçası da servisimizin garantisi altındadır. Tamir edilen parça bir yıl boyunca servisimizin garantisindedir.

bayrampaşa ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Doğru Kombi Bakımı

Periyodik kombi bakımı ihmal edilmemesi gereken önemli bir konudur. Kombi bakımınızı yoğun kullanımın olduğu kış aylarından önce ve kış aylarından sonra yaptırmanız tavsiye ediyoruz. Fazla kullanılmayan kombilerin bakımı için senede bir kez yeterli olacaktır.Bayrampaşa Ariston Kombi Bakımı olarak kombi teknolojilerindeki son gelişmeler göz önünde tutularak kombinizin bakımı ve temizliği sağlanır. Uzun ömürlü ve sorunsuz çalışan kombi sistemleri için periyodik bakımları ihmal etmeyin.

Ulaşılabilir Servis Hizmetleri

Ariston Kombi ileri Alman teknolojisi yanında yaygın servis ağı ile de tercih sebebidir. Ariston kombi sistemleri ülkemizin en çok tercih edilen kombi sistemlerinden biridir. Bu sayede geniş bir servis ağını barındırır.Bayrampaşa Ariston Servisi de bu geniş ağ içindedir. Servisimizi tercih ederek satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Powered by themekiller.com