Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Bahçelievler Ariston Kombi Servisi Yanınızda

Ariston firması, yenilikçi ve uzman yapısı ile yüzlerce yıldır varlığını sürdüren köklü bir Alman firmasıdır. Ariston firması ısıtma sistemleri alanındaki çalışmalarına 1825 yılında soba üreterek başlamıştır. Yaklaşık 200 yıla yakın bir süredir ısıtma sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Isıtma sistemleri teknolojilerinin gelişiminde ciddi katkısı bulunan bir firmadır. Ariston kombiler de bu yüzlerce yıla dayanan tecrübenin ürünüdür. Alman makine teknolojisi ile üretilen Ariston kombiler tüm dünyada en iyi kombi markaları arasında gösterilmektedir. Bu yenilikçi ve uzman firma kombi teknolojilerinin günümüzde ulaştığı noktada hatırı sayılır bir paya sahiptir. Ariston kombiler enerji verimliliği alanında lider cihazlardandır. En az enerji ile en çok ısı konforunu amaçlarlar. Ariston kombi üretimindeki liderliğini ürerttiği kombilerin satış sonrası hizmerinde de göstermektedir. Ariston Servis hizmetleri, Aristonun rakiplerinden sıyrılmasını sağlayan en önemli etkenlerdendir.Bahçelievler Ariston Kombi Servisi için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Ariston’un İstanbul Çapında Yaygın Servis Ağı

Ariston, yaygın servis ağı sayesinde Türkiye çapında mükemmel satış sonrası hizmeti sağlamaktadır. Ariston’un servis ağının en yaygın olduğu yer, ülkemizin en büyük şehri olan, Dünya şehri İstanbul’dur.Bahçelievler Ariston Kombi Servis te Ariston’un İstanbul içindeki servislerinden biridir. Ariston kombinizin montaj işlemi ve satış sonrası hizmetleri Ariston servislerinde en mükemmel şekilde yapılır.Servisimiz Ariston’un yüksek standarttaki servis ilkelerini takip eder ve bu çerçevede maksimum müşteri memnuniyetini hedefler.

bahçelievler ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Bahçelievler Ariston Kombi Bakımı

Bahçelievler Ariston Kombi Servisleri personeli işinde uzman, güler yüzlü, müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verecek şekilde eğitilmiş, profesyonellerden oluşur. Servis çalışanları Ariston firması tarafından her sene düzenlenen servis elemanları eğitimlerine katılarak kombi alanındaki en yeni gelişmeleri öğrenir. Bu sayede Bahçelievler Ariston Servisiçalışanları sürekli yenilenen müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretir.

Bahçelievler Ariston Kombi Bakımnda Detaylı İşlem

Ariston firması kombi bakımını kesin yönetmelik ve talimatlarla belirlemiştir.Bahçelievler Ariston Kombi Bakımı için bu talimatları dikkate alarak kombi bakımını gerçekleştirir. Kombi kullanıcısı ile iletişim halinde olarak kombi bakımında özel olarak dikkat edilmesi gereken yer olup olmadığını öğrenir. Eğitimli ve kombi bakımında tecrübeli personel, yönetmelikleri takip ederek kombi bakımını detaylı şekilde yapar. Kombide görülen aksaklıklar düzeltilir. Kombini temizliği de sağlanır. Maksimum müşteri memnuniyeti çerçevesinde kombi bakımı tamamlanır.

bahçelievler ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Bahçelievler Ariston Kombi Bakım Ücreti

Ariston Bahçelievler Servisi kombinizde gerçekleşen her olumsuzluğu anında halledecek kapasitededir. Kombinizdeki hasar doğru şekilde tespit edilir ve uzman ellerce onarılır. Kombi tamiratının garantili olarak yapıldığını da ekleyelim. Bahçelievler Ariston Kombi Servis tarafından tamir edilen kombi parçası servisin garantisi altındadır. Garanti tamir işleminin yapıldığı tarihten itibaren bir yıl boyunca geçerlidir. Bu süre içinde eğer aynı parçada sorunu olursa, tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.Bahçelievler Ariston Kombi Bakım Ücreti ise 80 TL dir.KombinizBahçelievler Ariston Kombi Servisleri tarafından sorunsuzca tamir edilir. Ancak kombinizin tamir edilemeyen parçalarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu durumda yedek parça ihtiyacı doğar. Bahçelievler Ariston Kombi Servisi, kombinizin modeli ne olursa olsun uygun yedek parçayı temin eder. Yedek parçalar orijinal olup bir sene boyunca Ariston firmasının garantisi altındadır.

Bahçelievler Ariston Kombi Servis Ücreti

Bahçelievler Ariston Servis Ücreti tüm servis merkezlerinde sabittir. Tüm servisler için belirlenen sabit ücret 50 TL’dir. Bu oldukça makul ücret tüm Ariston kombi çeşitleri için geçerlidir. Model ayrımı yapılmaksızın aynı ücret geçerlidir. Bahçelievler Ariston Kombi Servisi de bu ücret tarifesi ile çalışır.

Powered by themekiller.com