Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Avcılar Ariston Kombi Servisi Tercihiniz Olsun

Ariston,yaklaşık 200 yıldır ısıtma sistemleri üreten köklü bir Alman firmasıdır. Soba üretimi ile başladıkları ısıtma sistemleri üretimine, Kombi sistemlerinde öncü rol alarak devam etmişlerdir. Ariston kombiler çevre ile uyumlu çalışan ileri teknoloji ürünü sistemlerdir. İleri Alman teknolojisinin bütün avantajlarını kullanan  Avcılar Ariston yaygın servis ağı ile de tercih sebebidir.

Yaygın Servis Ağı Ve İletişim

Ariston ileri teknoloji ürünü kombilerini yaygın servis ağı ile desteklemektedir. Hizmet sadece satış gerçekleşene kadar değil satış sonrası da devam eder. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde Avcılar Ariston Kombi Servisi gibi çok sayıda kombi servisi bulunmaktadır.Firmamız hem satış öncesi hem satış sonrası hizmetleri ile kombinizden maksimum verimi almanızı sağlayacaktır.İletişim için:

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

avcılar ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Ariston un Eğitimli Personelleri

Avcılar Ariston Kombi Servisleri, Ariston Kombi servislerinin tamamında olduğu gibi eğitimli personeller barındırır. Elemanlar, kombi bakımı ve kombi servisi konusunda tecrübeli, gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Personelimiz, Ariston tarafından sağlanan eğitim içerikleri ve yeni teknolojiler hakkındaki bildirimler sayesinde sürekli kendini geliştirir. Bu sayede kombi bakım servisinden alacağınız hizmetin güncel teknoloji ile uyumlu ve kaliteli olması sağlanır. Personelin hizmet kalitesi yıllık eğitimlerle belirli seviyenin üzerinde tutulur. Avcılar Ariston Kombi Servis elemanları, kombi konusunda son derece uzman ve teknik bilgisi geniş kişilerdir.

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Avcılar Ariston Kombi Servisi, kombi bakım ve tamiri işlerinde en büyük yardımcınızdır. Kombinizde bozulan ve değişmesi gereken parçaları itina ile değiştirir. Kullanılan parçalar kombiniz ile %100 uyumlu orijinal yedek parçalardır.Avcılar Ariston Servisi tarafından sağlanan yedek parça hizmeti kombinize ilk aldığınız günkü sağlamlığı ve kaliteyi tekrar kazandırır.

Kombi servisimiz kombi tamiri için kullanılan yedek parçalara garanti vermektedir. Kombinizde değimesi gereken parçalar orijinal yedek parça ile değiştirilir. Ariston Kombi Avcılar Servisi değişen parçaya 1 yıllık garanti vermektedir. Gönül rahatlığı ile Avcılar Ariston Kombi Servisini tercih edilebilirsiniz. Garantili ve orjinal yedek parça hizmeti sayesinde kombiniz tekrar sorun çıkarmayacaktır.

avcılar ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Tamir Edilen Parçaya Garanti

Avcılar Ariston Kombi Servis, sadece orijinal yedek parçalarına garanti uygulamakla kalmıyor, tamir edilen kombi parçalarına da garanti uyguluyor. Kombi servisimiz tarafından tamir edilen kombi parçanız bir yılı süre garantimiz altına girer. Avcılar Ariston Kombi Bakımı ve tamiratını en mükemmel şekilde, garantili olarak sağlar. Kombi bakımı ve tamiratında kendimize duyduğumuz yüksek güveni garantili tamir işi ile de gösteriyoruz. Tamir edilen kombi parçanız bir sene boyunca garantimiz kapsamına girer.

Ariston İle Kaliteli Hizmet

Ariston kombiler dünyanın en iyi kombileri arasında gösterilmektedir. Ariston kombi temin ederek hem oldukça sağlam, çevre ile uyumlu, son teknoloji ürünü bir kombi edinmiş, hem de yaygın servis ağı ve satış sonrası hizmetleri ile her soru ve sorununuza cevap verebilecek bir servis ağı edinmiş olursunuz.Avcılar Ariston,firmanın İstanbul İçindeki Yaygın servis ağlarından biridir. Her türlü kombi bakımı, kombi tamiri işlerinizde ya da kombi ile ilgili diğer soru ve sorunlarınızda yanınızdayız.

Powered by themekiller.com