Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

2016-2017 Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiler üstün teknolojileri, dayanıklılıkları ile verimlilikleri Ariston kombi servisleri nedeniyle tercih sebebidir. Bir kombiden beklenen sağlamlık ve yüksek verimlilik Ariston kombilerce fazlası ile karşılanır. Ariston kombilerin üstün teknoloji ürünü özelliklerine bir de %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Ariston kombi servisleri hizmetleri eklenince Ariston kombiler, kombi edinmek isteyenlerin en iyi tercihi oluyor.

Üstün Özellikli Ariston Kombi Ve Kazanlar

Ariston kombiler hem istediğiniz ısı konforunu sağlar hem de ihtiyaç duyduğunuz sıcak suyu. Ariston kombiler bu hizmetini oldukça ekonomik şekilde yaparlar. Üstün teknolojisi sayesinde en az yakıtla en çok ısı konforunu sağlarlar. Ariston kombiler kullanıcı konforunu tam olarak sağlamak için üretilmişlerdir. Düşük voltajda ve gaz basıncında bile etkili çalışabilirler. Bu sayede soğuk kış günlerinde sizi yarı yolda bırakmazlar. Ariston kombilerin bu özellikler ve daha fazlası için Ariston kombi servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ariston Kombi Servis Ağı

Ariston kombiler ülkemizin en çok tercih edilen kombi markalarındandır. Bunun etkisiyle ülke çapında etkin bir servis ağına sahiptir. Bir Ariston kombi kullanıcısı İstanbul un neresinde ikamet ederse etsin etkin Ariston kombi servis hizmeti alabilir.İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her ilçede servislerimiz yer almaktadır. Ariston firması kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde tutmak için servis ağını genişletmeye devam etmektedir.

Eğitimli Personel Etkin Hizmet

Ariston kombi servisi yada Ariston Kazan Servisi teknik elemanları her sene Ariston firması tarafından gerçekleştirilen periyodik eğitimlere katılırlar. Bu eğitimlerde Ariston mühendisleri ve teknik elemanlarınca Ariston kombiler hakkındaki en yeni teknik bilgilerle donatılırlar. Bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurur ve müşteri taleplerine en doğru ve kesin geri dönüşü sağlarlar.

Ariston Kombi Bakımı ve Tesisat Bakımı

Ariston kombi bakımı, Ariston kombi Bakım servisi tarafından verilen hizmetlerden biridir. Kombi bakımı hakkında uzman olan teknik personel tarafından gerçekleştirilir. Kombinizin bakım işi en iyi ve ayrıntılı şekilde yapılarak kışa hazır hale getirilir. Kombi bakımı için diğer kişi ya da servisleri değil işin uzmanı Ariston servis elemanlarını tercih edin.

ariston kombi tesisat bakımı

Ariston Kombi Servisi Bakım ve Servis Ücreti

İstanbul Ariston kombi servisleri tamir ve yedek parça değişimi işlerini Ariston firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin onarımını en iyi ve garantili şekilde yapar. Onarımı yapılan kombi parçası Ariston Kombi Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Ariston kombi orijinal Ariston yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

Ariston kombi servisleri ortak fiyat tarifesi ile çalışırlar. Kombi bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır. Kombi bakım ücreti tüm Ariston kombi servislerinde 80 TL olarak uygulanır. Bu ücrete 50 TL olanAriston servis ücreti de dahildir.

Powered by themekiller.com