Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Pendik Ariston Kombi Servisi İletişim

Ariston kombi servislerinin yaygın servis ağı Pendik ilçesine de ulaşmaktadır. Pendik Ariston Kombi Servisleri kullanıcılarına en iyi hizmeti götürmek için kurulmuşlardır. En iyi kombi markalarından biri olan Ariston kombiler Pendik’te de en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Birçok modeli Pendik Ariston kombi kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Uzman personellerden oluşan Pendik Ariston Kombi Servisi  elemanları tüm kombi modelleri ile ilgili her gelişmeye vakıftır. Bu sayede kullanıcı şikayetlerine kesin çözümler üretir. Kombinin maksimum seviyede hizmet vermesini sağlar.

Detaylı bilgi almak için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Ariston Kombi Servis Hizmetleri

Ariston kombi servis hizmetleri belirli standartlarla belirlenir. Ariston firması servis standartlarını ve ilkelerini en üst düzeyde belirlemiştir. Bu sayede müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.Pendik Ariston Kombi Servis ile hizmetlerimiz bu yüksek standartları takip eder ve uygular. Kullanıcılara en iyi ve kesin çözümlü hizmetleri götürerek ısı konforunun kesintisiz sağlanmasını amaçlar. Herhangi bir sorununuzda ilk arayacağınız yer Ariston olmalıdır.

tuzla ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Pendik Ariston Kombi Bakımı

Kombi bakımı tüm kombi markaları için elzem bir durumdur. Doğal gaz ile çalışan kombiler tüm güvenlik önlemlerine karşın risk içerebilmektedir. Bu nedenle kombi bakım işleri düzenli olarak senede en az bir kez yaptırılmalıdır.Ariston Kombi Pendik Servisi teknisyenleri kombilerin bakımını eğitimleri doğrultusunda mükemmelen yaparlar.

Pendik Ariston Kombi Bakım Ücreti

Pendik Ariston Kombi bakım ile servis hizmeti mükemmelleştirmiştir. En iyi bakım en makul fiyatlarla sağlanır. Hizmet talep ettiğiniz yer neresi olursa olsun sabit ücret uygulanır. Pendik Ariston Kombi bakım ücreti  sadece 80 TL’dir.

tuzla ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Pendik Ariston Servisi İle Güvence

Pendik Ariston Servisi kombinizde meydana gelen arızalarda da en iyi yardımcınızdır. Kombinizin arızasın kesin olarak çözülür ve tekrar etmesi önlenir. Aksi durumda kombiniz ücretsiz olarak tamir edilir. Onarımı gerçekleştirilen kombi parçası bir yıl içinde tekrar arıza yaparsa servisimiz tarafından ücretsiz onarılır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Ariston servisleri servis ücretini makul düzeylerde tutarak da müşteri memnuniyeti sağlar.Pendik Ariston Servis Ücreti 50 TL’dir.

Pendik Ariston Garantili Orijinal Yedek Parça Değişimi

Ariston kombinizin bir parçasında sorun olması durumunda hangi model olursa olsun garantili ve orijinal yedek parça değişimi sağlanır. Pendik Ariston Kombi Servis ve diğer servisler orijinal parçayı Ariston firmasından sağlar. Sağlanan parçalar kombinize tam uyum gösterecektir. Ayrıca Pendik Ariston tarafından bir yıl süre boyunca garanti altına alınacaktır. Pendik Ariston Kombi Servisleri tamir işlerinde gerekli olması durumunda orijinal yedek parça kullanır. Bu sayede tekrara oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Powered by themekiller.com