Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kurtköy Ariston Kombi Servisi İletişim

Ariston kombiler kullanıcı dostu ve yüksek verim veren kombilerdir. En az yakıt tüketimi ile en çok sıcaklığı sağlamayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda mühendislerimiz aralıksız çalışmaktadır. Ariston kombiler her sene gelişen kombi teknolojileri ile paralel olarak gelişir. Hatta bu gelişmelerden önemli bir bölümünün ilk uygulayıcısı Alman teknolojisinin ürünü olan Ariston kombilerdir. Ariston firması kombi servislerine de büyük önem vermektedir. Ariston firması her sene düzenlediği eğitimlerle Ariston servis teknisyenlerine kombi alnındaki yeni gelişmeleri aktarır ve yeni modelleri tanıtır. Kurtköy’de hizmet veren Kurtköy Ariston Kombi Servisi çalışanları da eğitimlere katılır. Böylece Kurtköy Ariston ile teknisyenleri gelişen ve değişen müşteri isteklerine ve kombi teknolojilerine anında uyum sağlar.İletişim için 0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Ariston Kombi Servis Eğitimleri

Ariston kombi servisleri elemanları her sene düzenlenen eğitimlere katılırlar. Ariston kombi modelleri hakkındaki bilgilerini tazeler ve yeni yöntemleri öğrenirler. Ayrıca yeni piyasaya çıkan modelleri de bu eğitimlerde tanıtılır. Bu modelleri bakımı ve tamiri ile ilgili her şey teknisyenlere aktarılır.Kurtköy Ariston Kombi Servis elemanları Ariston’un eğitimlerinden geçmiş tecrübeli ve işinde uzman elemanlardır.

kurtköy ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Kurtköy Ariston Kombi Bakımı

Kurtköy Ariston Kombi Bakımı elemanları aldıkları eğitimleri kombi bakımı alanında da göstermektedir. Ariston kombiler hakkında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz kombi bakımınızı talimatları çerçevesinde gerçekleştirir. Kullanıcı ile iletişim halinde kombinin sorun çıkaran yerlerinin ve diğer yerlerinin bakımını yapar. Servis çalışanları kombi bakımını yaptıktan sonra kombinizin performansının arttığını göreceksiniz.

Kurtköy Ariston Kombi Bakım Ücreti

Kurtköy Ariston Kombi Servisi diğer servisleri ile ortak fiyat çizelgesi uygulamaktadır. Bakım ücretleri de bu ortaklığa dahildir.Kurtköy Ariston Kombi Bakım ücreti diğer servislerde olduğu gibi 80 TL’dir.Kurtköy Ariston Servisi teknisyenlerinin aldıkları eğitimin hakkını vererek kombinizin garantili olarak tamirini sağlar. Kombiniz uzman teknisyen kadromuzca sorun çıkarmayacak şekilde tamir edilir. Teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen kombi parçası Ariston servis ilkelerince garanti altına alınır. Tamir edilen parçanın garanti süresi bir yıldır.

kurtköy ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Kurtköy Ariston Kombi Yedek Parça

Firmamız servislerine orijinal yedek parça sunmaktadır. Bu sayede kombinizin arıza yaratan parçası kombinizle tam uyumlu orijinal Ariston yedek parça ile değiştirilir. Yan sanayi ürünler kısa sürede tekrara hasar verecek ve kombinizin diğer bölümlerinin de arızalanmasına neden olacaktır.Ariston Kombi Kurtköy Servisi bu sorunun yaşanmaması için orijinal ve bir yıl süre ile garantili Ariston yedek parça kullanır.

Kurtköy Ariston Servis Ücreti

Ariston servis ücretleri Ariston kombi bakım ücretlerinde olduğu gibi sabittir. Tüm Ariston  servisleri aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Sabit servis ücreti 50 TL’dir.Kurtköy Ariston Servis Ücreti 50 TL’dir.

Powered by themekiller.com