Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kemerburgaz Ariston Kombi Servisleri İletişim

Kemerbudergaz Ariston ürünlerinin yaygın servis ağı, ekonomik oluşu, enerji tasarrufu sağlaması, sağlamlığı ve ileri Alman teknolojisi nedeni ile tercih edilmektedir. Kombiler özellikle kış aylarında ısı konforu sağlamak için kullanılan cihazlardır. Ayrıca sıcak su ihtiyacını da karşılar. Diğer ısınma ve sıcak su temini yöntemlerine göre çok daha ekonomiktir. Çevreye zarar diğer yöntemlere göre oldukça düşüktür. Hızla gelişen yeni kombi teknolojileri kombilerin daha az yakıt tüketmesini, dolayısı ile çevreye daha az zararlı olmasını amaçlar. Ariston gelişen kombi teknolojisinde önemli bir konumdadır. Firmanın mühendisleri kombileri geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Ariston’un yaygın servis ağı da kullanıcıların kombilerinden en iyi şekilde faydalanmasını sağlar. İstanbul çapında yaygın servis ağı bulunan Ariston kombiler, en çok tercih edilen kombi markaları arasındadır.Kemerburgaz Ariston Kombi Servislerigibi servisler Ariston’un İstanbul’daki temsilcileridir. İletişim için;

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz.

Servisiniz Yanı Başınızda

Kemerburgaz’da ikamet edenler, kombilerinden azami performans almak için Kemerburgaz Ariston Kombi Servis hizmetlerini tercih etmelidir.Kemerburgaz Ariston, çevresinde ikamet eden kullanıcılarının hizmetindedir. Çağrı merkezimizden iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Uzman Servislerimiz En İyi Hizmeti Sunmak İçin Varlar

Ariston kombi kullanıcıların  servisimizi tercih etmelidir. Kombi bakımı, tamiri ve diğer kombi ile ilgili soru ve sorunlarında Kemerburgaz Ariston Kombi Servisi gibi en yakın servisler tercih edilmelidir. Çünkü bu servislerin teknisyenleri sürekli eğitimden geçerek kombiler hususunda uzmanlık kazanmışlardır. Kombi ile ilgili sorunlarınıza en doğru çözümler servis elemanlarımızla sağlanabilir.

kemerburgaz ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Kemerburgaz Ariston Kombi Bakımı

Kemerburgaz’da ve çevresinde ikamet eden Ariston kombi kullanıcıları Kemerburgaz Ariston Kombi Bakımı işlerinde servisimizi tercih etmelidir. Kemerburgaz Ariston Kombi servisi oldukça ekonomik koşullarda ve en ince ayrıntısına kadar kombi bakımınızı yapar.Kemerburgaz Ariston Kombi Bakım ücreti 80 TL’dir. Bu miktar 2016 – 2017 yılı için belirlen ve tüm servislerimizde uygulanan miktardır.Uzman servis tarafından yapılan bakımlar, en doğru bakım olmaktadır.

Kombi Bakımında Titizlik ve Ayrıntıya Önem

Kemerburgaz Ariston Kombi Servis  hizmetlerini ayrıntılı ve doğru bakım hizmetidir. Bakım işi Ariston firması tarafından belirlenen standartlar ve talimatlar takip edilerek yapılır. Böylece hiçbir nokta atlanmadan kombi bakımı ve temizliği tam olarak sağlanır. Servisimizi tercih ederek doğru kombi bakım hizmetine ulaşabilirsiniz.

kemerburgaz ariston kombi servisileri 0850 840 9 212

Doğru ve Kesin Kombi Tamiri Ve Orijinal Yedek Parça

Kombi tamiri doğru yapılamadığında önemli sorunlara neden olabilir. Kombi doğalgaz ile çalışan bir alettir. Doğru tamir gerçekleştirilmemesi çok ciddi sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle kombi tamirinde herhangi bir servisi değilAriston Kombi Kemerburgaz Servisi tercih etmenizi öneriyoruz. Yaşadığınız yere en yakın servisi öğrenerek, yardım isteyin.

Kemerburgaz Ariston Servisi tarafından yapılan tamir işlerinde, Ariston firmasından temin edilen ve montajı gerçekleştirildikten sonra başlamak kaydı ile bir yıl firma tarafından garantili, orijinal yedek parçalar kullanılır. Bu sayede kombinizin ileride daha çok arıza yapması önlenir.

Powered by themekiller.com