Ariston Kombi Servisi A.S.
İstanbul Tüm İlçeleri Ariston Teknik Servisi
7/24 Servis Hizmeti

Kartal Ariston Kombi Servisleri İletişim

Kartal İstanbul’un uç ilçelerinden biridir. Ariston firmasının yaygın servis ağı Kartal ilçesinde de bulunmaktadır. Kullanıcılarına en iyi hizmetleri götürmeyi alışkanlık haline getirmiş ısı konforu araçları üreticisi Ariston Kartal ilçesinde ikamet eden kullanıcılarının memnuniyetini de düşünmektedir.Kartal Ariston Kombi Servisleri bu amaçla servis hizmeti sunmaktadır. En kaliteli ve yakıt tasarruflu olan  kombilerimizi tercih etmek doğru bir karardır. Ariston bu kararınızı uzman servisleri ile destekler. Servisler İstanbul’un bütün ilçelerine ve birçok semtine yayılmıştır.

Ariston firmasının bu yaygın servis ağından yararlanarak 7/24  Çağrı Merkezlerimiz olan

0850 840 9 212 numaralı hatdan bize ulaşabilirsiniz. Ariston servisleri sizi zor şartlar altında bırakmamak için hizmetlerini aralıksız sürdürür.

Ariston Servis Hizmeti Kartal’da

Kartal ilçesi İstanbul’un uç ilçelerinden biri olmasına rağmen her geçen sene bilinirliliği artan bir ilçedir. Sürekli artan bir doğruda gelişim çizgisi vardır. Ariston servisleri bu güzide ilçede de yer etmiştir.Kartal Ariston Kombi Servis  kullanıcılarına servis hizmetleri sunmak için hazır beklemektedir.

Kartal Ariston  Servisi ürününüz  ile ilgili her türlü sorununuzda en büyük ve doğru yardımcınız olacaktır. Kombi bakımından kombi tamiri işlerine kadar her işinizde yanınızdayız. Oldukça uygun servis ücretleri ile profesyonel servis çalışanlarının hizmetini alabilirsiniz.

kartal ariston kombi servisi 0850 840 9 212

Kartal Ariston Kombi Servis Ücreti

Kartal Ariston Servis ücreti diğer Ariston servisleri ile aynıdır. Ülke çapındaki Ariston servisler ortak servis ücreti politikası takip eder. Servis ücretimiz 50 TL’dir.

2016-2017 Kartal Ariston Kombi Bakımı Ve Ücreti

Kombi bakımının ne kadar önemli bir konu olduğunu herkes bilmektedir. Gaz ile çalışan kombilerin bakımı ihmal edilmemelidir. Uzman olan,Ariston Kombi Kartal Servisi kombileriniz için en iyi bakım adresidir. Bakım işi belirli talimatlar izlenerek ve titizlikle yapılır.

Kartal ilçesinde ikamet eden Ariston kombi kullanıcıları kombi bakımlarını servisimizle irtibata geçerek yaptırabilir. Kombi bakım ücreti oldukça uygun bir fiyattır. Kombi bakım ücreti servis ücretini de kapsamaktadır. Kombi bakım hizmeti alan ekstra servis ücreti ödemez,Kartal Ariston Kombi Bakım Ücreti,sabit olup 80 TL’dir.

kartal ariston kombi servisileri

Kartal Ariston Kombi Tamiri

Ariston kombilerin bakımı amatör ellere emanet edilmemelidir.Uzman servis elemanlarımız Ariston kombi ve kombi tesisatları alanında uzmanlaşmış ve periyodik eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Kombi tamiri en doğru ve kesin şekilde Kartal Ariston çalışanları tarafından revizyon işleri garantili yapılır.

Kartal Ariston Kombi Servisi Garantili Tamir

Kartal Ariston Kombi Servisi tarafından yapılan tamir işleri yüksek Ariston standartları çerçevesinde bir yıl süre ile garanti altındadır. Aynı parçalarda tekrara arıza meydana gelmesi durumunda ücretsiz olarak yeniden tamir yapılmak zorunluluğu vardır. Ayrıca tamir işlemi sırasında kullanılması gerekecek yedek parçalar da bu garantinin kapsamındadır. Kartal Ariston Kombi Servisi de bu servislerden biri olup aynı şartları uygular.

Powered by themekiller.com